Soft-Pro LTD

СПІЛКА АВТОМАТИЗАТОРІВ БИЗНЕСУ (САБ)

 

Компанія "Софт-Про Груп" входить до всеукраїнської громадської організації САБ, що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу. Учасники САБ використовують сучасні програмні продукти та платформи для спрощення та оптимізації різноманітних бізнес-процесів, включаючи такі програмні продукти і сервіси як "BAS та "1С: Підприємство ".

Ми беремо активну участь у розвитку та створенні програмних продуктів для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких програм, розширення мережі професійних компаній по автоматизації бізнесу та сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, відповідних єдиної система стандартів якості роботи й просування послуг в сфері автоматизації.

У нас працюють тільки атестовані фахівці, що гарантує високу якість виконання як типового набору послуг, починаючи від простої інсталяції та  налаштування прикладної конфігурації, так й інтеграції програми з іншими пакетами, навчання користувачів
та постановки обліку на підприємстві в повному обсязі.

 

 

Центр сертифікованого навчання (ЦСО)

Центри Сертифікованого Навчання (ЦСО) створені для проведення навчальних курсів користувачам програм «1С:Підприємство 8». Головна мета ЦСО - забезпечити доступне та якісне навчання по продуктах лінійки «1С:Підприємство».

"Софт-Про" - Центр Сертифікованого Навчання в Одесі. Ми проводимо навчальні курси за своїм розкладом за єдиними сертифікованим методиками та матеріалами. Після закінчення навчання кожен отримує офіційне свідоцтво про проходження курсу. Наші курси закінчили 200 груп та понад 800 осіб.

 

 

Розробка ПО

Наша компанія – це компанія-розробник програмного забезпечення, а не тільки продавець готових рішень від інших розробників. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і налаштовуємо програму під його потреби і потреби, враховуючи специфіку його фінансового обліку. 


Кожен наш клієнт може назвати програму своєю, так як вона допрацьовується, змінюється і доповнюється новими модулями для нього, враховуючи всі особливості і побажання клієнта.

 

 

Аудит управлінського обліку

Оперативне впровадження програмних продуктів Soft-Pro, автоматизація окремих бізнес-процесів та напрямків. Переваги роботи з нашою обліковою системою для бізнесменів й фінансистів, навчання основам фінансового менеджменту.

Наш сертифікований аудитор і бізнес-аналітик з п'ятнадцятирічним стажем роботи, провідний спеціаліст з міжнародних стандартів фінансового обліку, має досвід роботи фінансовим директором в групі експедиторських компаній, досвід впровадження управлінського обліку як в ролі фіндиректора, так і в якості незалежного консультанта.

Співпраця з провідними аудиторськими фірмами, консультування з питань трансформації фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності, а також впровадження ERP-систем в експедиторських, зернотрейдерних та транспортних компаніях.

 

 

IT послуги

Комплексні професійні IT послуги від нашої компанії включають обслуговування комп'ютерів користувачів та мережеве обслуговування серверів, забезпечення інформаційної безпеки, встановлення та обслуговування програмного забезпечення, сollocation, хостинг і багато іншого для бізнесу в будь-якій сфері.


Ми надаємо як разові послуги, так і довгострокове співробітництво в будь-яких напрямках і завданнях будь-якої складності.

 

 

Веб-студія

Ми надаємо повний комплекс послуг по створенню, супроводу та просуванню будь-яких сайтів в інтернеті.

Розробка індивідуального дизайну. Хостинг та адміністрування. Наповнення контентом. SEO і реклама. Інтеграції вашого сайту зі сторонніми система для ведення бізнесу. Розробка зручних онлайн віджетів і чатботів. Створення WEB-кабінету користувача. Оренда інтернет-магазину. Гнучка цінова політика.

 

 

 

 

M.E.Doc

«M.E.Doc» - програма, що дозволяє працювати з усіма типами документів в електронному вигляді (податкові накладні, акти, рахунки, договори, звітність в будь-держ. органи або бюджетні організації тощо). Кожен електронний документ, створений в програмі «M.E.Doc» і підписаний електронно-цифровим підписом - оригінал паперового документа в електронному вигляді. Компанія Софт-Про - офіційний представник «M.E.Doc» в Одесі. У нас ви можете вибрати та придбати підходяще рішення для вашого бізнесу, а також налаштувати інтеграцію M.E.Doc з вашого обліковою ситемою «1С:Підприємство».

 

 КЕП

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) - це блок інформації, який прикріплюється до файлу даних автором (підписантом) та захищає файл від несанкціонованої модифікації. ЕЦП - еквівалент власноручного підпису, що надає електронному документу юридичної сили.

У нас ви можете замовити токен та придбати ключ електронно-ціфрового підпису.

 

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.