Soft-Pro LTD

СПІЛКА АВТОМАТИЗАТОРІВ БИЗНЕСУ

 

Компанія "Софт-Про груп" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматізаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

 

У нас працюють тільки атестовані фахівці, що гарантує високу якість виконання типового набору послуг, починаючи від простої інсталяції та елементарної настройки прикладної конфігурації до інтеграції програми з іншими пакетами, навчання користувачів і постановки обліку на підприємстві в повному обсязі.

 

 

Центр сертифікованого навчання (ЦСО)

Центри Сертифікованого Навчання (ЦСО)  створені для проведення навчальних курсів по "1С: Підприємство 8" для користувачів програм "1С: Підприємство 8". Сертифіковані курси у всіх ЦСО проводяться за єдиною методикою і програмою з гарантованою якістю.

ЦСО "Софт-Про" є Центром Сертифікованого Навчання  в місті Одесі.. У нас навчилося більше 200 груп і понад 800 осіб.

 

 

Розробка ПО

Наша компанія – це компанія-розробник програмного забезпечення, а не тільки продавець готових рішень від інших розробників. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і налаштовуємо програму під його потреби і потреби, враховуючи специфіку його фінансового обліку. 


Кожен наш клієнт може назвати програму своєю, так як вона допрацьовується, змінюється і доповнюється новими модулями для нього, враховуючи всі особливості і побажання клієнта.

 

 

Аудит управленческого учета

Оперативное внедрение программных продуктов Soft-Pro, автоматизация отдельных бизнес-процессов и направлений. Преимущества работы с нашей учетной системой для бизнесменов и финансистов, обучение основам финансового менеджмента.

Наш сертифицированный аудитор и бизнес-аналитик с пятнадцатилетним стажем работы, ведущий специалист по международным стандартам финансового учета, имеет опыт работы финансовым директором в группе экспедиторских компаний, опыт внедрения управленческого учета как в роли финдиректора, так и в качестве независимого консультанта.
Сотрудничество с ведущими аудиторскими фирмами, консультирование по вопросам трансформации финансовой отчетности в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности, а также внедрение ERP-систем в экспедиторских, зернотрейдерских и транспортных компаниях.

 

 

IT послуги

Мережеве обслуговування серверів

Обслуговування комп'ютерів користувачів

Безпека інформації

Обслуговування програмного забезпечення

Загальні роботи з обслуговування

Collocation

Хостинг

 

 

Веб-студія

Пропонуємо повний комплекс послуг від реєстрації домену, створення сайту до реклами і seo-просування його в інтернеті. "Сайт під ключ" – ми займаємося не тільки розробкою і рекламою веб-ресурсів, але і допоможемо правильно підібрати і розробити унікальний контент (наповнення) для Вашого сайту.
Можлива також оренда інтернет-магазину.
Допоможемо у виборі імені для сайту, дизайні, виборі оптимального рішення для розробки веб-ресурсу – від простих сайтів на Joomla! до складних, індивідуальних дизайн-проектів.  
Наші seo-фахівці допоможуть Вам в розкручуванні і просуванні Вашого веб-ресурсу в пошукових системах.

 

 

M.E.Doc


«М.E.Doc» – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді, такими як: податкові накладні, акти, рахунки, податкові звіти, договори та ін.
Будь-який електронний документ, створений в «M.E.Doc» і підписаний ЕЦП, є оригіналом паперового документа в електронному вигляді.

 

 ЕЦП


Електронний Цифровий Підпис (ЕЦП)

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) – це блок інформації, який прикріплюється до файлу даних автором (передплатником), захищає файл від несанкціонованої модифікації і посилається на самого автора.

 

Україна, м.Одеса, тел. +38 048 7254949, email: office@soft-pro.com

 

Soft PRO Ltd. © 2006-2019 Всi права захищенi.